Čas na serveru 17:46:05

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 257301

Pod Malou Skálou

  •  / Pod Malou Skálou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba na několika místech poškozena, olištováno

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:

56 000