Čas na serveru 19:58:08

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 311401

Pod Malou Skálou

  •  / Pod Malou Skálou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno 61 vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5707x

Vyvolávací cena:

115 600

Účastníci: 22

Příhozy: 115