Čas na serveru 13:33:21

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

Pod Pantheonem

  •  / Pod Pantheonem / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

zobrazeno: 1125x

Vyvolávací cena:

95 000

2022,10-1,17,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 53