Čas na serveru 01:46:31

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

Pod Pantheonem

  •  / Pod Pantheonem / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

zobrazeno: 3540x

Vyvolávací cena:

215 000

Účastníci: 18

Příhozy: 78