Čas na serveru 22:38:59

Josef Jíra
Pod Suchou skálou

Id: 197105

Pod Suchou skálou

  •  / Pod Suchou skálou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 4945x

Vyvolávací cena:

67 000

Účastníci: 18

Příhozy: 50