Čas na serveru 03:25:25

Josef Jíra
Podzim pod Černou studnicí

Id: 179603

Podzim pod Černou studnicí

  •  / Podzim pod Černou studnicí / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, přiložen kalendář z roku 2013, kde je obraz reprodukován

zobrazeno: 7629x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 48