Čas na serveru 14:42:04

Josef Jíra
Podzim pod Černou studnicí

Id: 179603

Podzim pod Černou studnicí

  •  / Podzim pod Černou studnicí / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, přiložen kalendář z roku 2013, kde je obraz reprodukován

zobrazeno: 4507x

Vyvolávací cena:

78 000

2019,04-1,03,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu