Čas na serveru 22:43:22

Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům

Id: 311302

Podzimní ke Krkonošům

  •  / Podzimní ke Krkonošům / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 17272x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 32

Příhozy: 72