Čas na serveru 15:32:46

Josef Jíra
Pohřeb pana Trnky

Id: 362601

Pohřeb pana Trnky

  •  / Pohřeb pana Trnky / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD.

zobrazeno: 2372x

Vyvolávací cena:
7 500

220 000

Účastníci: 19

Příhozy: 77