Čas na serveru 01:03:22

Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský

Id: 226301

Pozdimní - Kozákovský

  •  / Pozdimní - Kozákovský / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav

zobrazeno: 4038x

Vyvolávací cena:

94 001

Účastníci: 24

Příhozy: 72