Čas na serveru 06:14:31

Josef Jíra
Praha

Id: 362303

Praha

  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční popis, paspartoáno, zaskleno, lehce poškozený rám.po

zobrazeno: 2028x

Vyvolávací cena:
7 500

30 000