Čas na serveru 16:49:44

Josef Jíra
Před kostelem

Id: 760

Před kostelem

  •  / Před kostelem / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 26 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, vlevo dole věnování J. Kemrovi Josef, malba drobně poškozena viz foto

zobrazeno: 3911x

Vyvolávací cena:
18 000

35 000