Čas na serveru 02:31:07

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

  •  / Předjaří v Podzámčí (Sněženky) / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3127x

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Účastníci: 18

Příhozy: 87