Čas na serveru 15:16:02

Josef Jíra
Přístav

Id: 123107

Přístav

  •  / Přístav / Josef Jíra
  •  / Přístav / Josef Jíra
  •  / Přístav / Josef Jíra

kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5664x

Vyvolávací cena:

34 000