Čas na serveru 09:41:31

Josef Jíra
Procházka na Petříně

Id: 14501

Procházka na Petříně

  •  / Procházka na Petříně / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 5787x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 54