Čas na serveru 03:43:13

Josef Jíra
Pstruh od mlynářů

Id: 406101

Pstruh od mlynářů

  •  / Pstruh od mlynářů / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 78439x

Vyvolávací cena:

350 000

Účastníci: 20

Příhozy: 113