Čas na serveru 11:45:28

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 189701

Pstruzi

  •  / Pstruzi / Josef Jíra
  •  / Pstruzi / Josef Jíra
  •  / Pstruzi / Josef Jíra

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zašpiněná pasparta, oděrky na rámu

zobrazeno: 2624x

Vyvolávací cena:
8 000

70 000

Účastníci: 19

Příhozy: 80