Čas na serveru 18:17:33

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 86010

Pstruzi

  •  / Pstruzi / Josef Jíra
  •  / Pstruzi / Josef Jíra
  •  / Pstruzi / Josef Jíra

olej/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno a datováno vpravo dole, zašpiněná pasparta, oděkry na rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 2833x

Vyvolávací cena:

92 000

Příhozy: 82