Čas na serveru 07:38:51

Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře

Id: 376101

Pstruzi na Jizeře

  •  / Pstruzi na Jizeře / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena:
6 000

39 000

2022,09-1,12,20,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu