Čas na serveru 07:02:53

Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře

Id: 376101

Pstruzi na Jizeře

  •  / Pstruzi na Jizeře / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu

zobrazeno: 11593x

Vyvolávací cena:
6 000

99 000

Účastníci: 34

Příhozy: 61