Čas na serveru 17:09:43

Josef Jíra
Pstruzi z Jizery

Id: 430801

Pstruzi z Jizery

  •  / Pstruzi z Jizery / Josef Jíra

olej/sololit, rozměr 47 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní prodejní štítek z Díla

zobrazeno: 4716x

Vyvolávací cena:
15 000

300 000

Účastníci: 18

Příhozy: 86