Čas na serveru 03:19:39

Josef Jíra
Pstuzi

Id: 111304

Pstuzi

  •  / Pstuzi / Josef Jíra
  •  / Pstuzi / Josef Jíra
  •  / Pstuzi / Josef Jíra

kombinovaná technika/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2938x

Vyvolávací cena:

56 000