Čas na serveru 13:09:13

Josef Jíra
Requiem II.

Id: 1579

Requiem II.

  •  / Requiem II. / Josef Jíra
  •  / Requiem II. / Josef Jíra
  •  / Requiem II. / Josef Jíra

litografie/papír, č. 6/7, velikost tisku 42,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2511x

Vyvolávací cena:
1 700

9 500