Čas na serveru 00:31:34

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

Růže pro krejčovskou pannu

  •  / Růže pro krejčovskou pannu / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 6802x

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Příhozy: 95