Čas na serveru 14:28:20

Josef Jíra
Růže pro servírku

Id: 403302

Růže pro servírku

  •  / Růže pro servírku / Josef Jíra

kombinovaná technika, olej/tempera/karton, rozměr 41 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 5737x

Vyvolávací cena:

230 000

Účastníci: 20

Příhozy: 125