Čas na serveru 12:46:08

Josef Jíra
Saida (Libanon)

Id: 353001

Saida (Libanon)

  •  / Saida (Libanon) / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1310x

Vyvolávací cena:

29 400

Účastníci: 18