Čas na serveru 05:26:10

Josef Jíra
Šípkový keř

Id: 332001

Šípkový keř

  •  / Šípkový keř / Josef Jíra
  •  / Šípkový keř / Josef Jíra
  •  / Šípkový keř / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 3520x

Vyvolávací cena:

210 000

Příhozy: 71