Čas na serveru 16:26:43

Josef Jíra
Sklenka vína

Id: 190414

Sklenka vína

  •  / Sklenka vína / Josef Jíra
  •  / Sklenka vína / Josef Jíra
  •  / Sklenka vína / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena:
800