Čas na serveru 02:46:03

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

Sněženky

  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 11838x

Vyvolávací cena:
6 000

195 000

Účastníci: 21

Příhozy: 81