Čas na serveru 19:34:36

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

Sněženky

  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra
  •  / Sněženky / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 4836x

Vyvolávací cena:
6 000

91 000

2020,12-1,07,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 54