Čas na serveru 23:01:33

Josef Jíra
Stařenka

Id: 18005

Stařenka

  •  / Stařenka / Josef Jíra
  •  / Stařenka / Josef Jíra
  •  / Stařenka / Josef Jíra

tužka/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, lehce pomačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2281x

Vyvolávací cena:

3 600