Čas na serveru 00:01:39

Josef Jíra
Střešovice 8

Id: 409703

Střešovice 8

  •  / Střešovice 8 / Josef Jíra
  •  / Střešovice 8 / Josef Jíra
  •  / Střešovice 8 / Josef Jíra

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena:

42 000