Čas na serveru 18:28:50

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 193630

Svěcení květin

  •  / Svěcení květin / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1521x

Vyvolávací cena:

18 500