Čas na serveru 10:05:17

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 459501

Svěcení květin

  •  / Svěcení květin / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

zobrazeno: 6768x

Vyvolávací cena:
25 000

176 000

Příhozy: 55