Čas na serveru 11:52:54

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

Třešňový květ

  •  / Třešňový květ / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 13296x

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Příhozy: 91