Čas na serveru 21:31:34

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

Třešňový květ

  •  / Třešňový květ / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

zobrazeno: 3466x

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

Příhozy: 126