Čas na serveru 02:57:43

Josef Jíra
U koštýře

Id: 193628

U koštýře

  •  / U koštýře / Josef Jíra
  •  / U koštýře / Josef Jíra
  •  / U koštýře / Josef Jíra

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 893x

Vyvolávací cena:

9 500