Čas na serveru 03:00:49

Josef Jíra
U Seiny

Id: 242502

U Seiny

  •  / U Seiny / Josef Jíra
  •  / U Seiny / Josef Jíra
  •  / U Seiny / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 44 x 54 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

zobrazeno: 4265x

Vyvolávací cena:
11 000

58 665

Účastníci: 25

Příhozy: 54