Čas na serveru 18:18:41

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 871

Ukřižovaný

  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46 cm, signováno vpravo dole Josef Jíra, datováno 79, na zadní straně přípis o věnování, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto

zobrazeno: 2330x

Vyvolávací cena:
3 900

7 000