Čas na serveru 06:53:51

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

Ukřižovaný

  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 12892x

Vyvolávací cena:

219 000