Čas na serveru 16:41:57

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

Ukřižovaný

  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra
  •  / Ukřižovaný / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 808x

Vyvolávací cena:

209 000

2021,05-1,31,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu