Čas na serveru 03:09:44

Josef Jíra
Ulice

Id: 25501

Ulice

  •  / Ulice / Josef Jíra
  •  / Ulice / Josef Jíra
  •  / Ulice / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, věnování Radovanu Lukavskému k vánocům 1966, datováno 1966, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena:

19 500