Čas na serveru 18:35:28

Josef Jíra
V baru

Id: 340403

V baru

  •  / V baru / Josef Jíra
  •  / V baru / Josef Jíra
  •  / V baru / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu

zobrazeno: 6904x

Vyvolávací cena:
2 800

16 000