Čas na serveru 11:29:45

Josef Jíra
V parku

Id: 438801

V parku

  •  / V parku / Josef Jíra
  •  / V parku / Josef Jíra
  •  / V parku / Josef Jíra

oboustranná kresba, akvarel/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1594x

Vyvolávací cena:

9 500