Čas na serveru 10:00:20

Josef Jíra
Váhy

Id: 163915

Váhy

  •  / Váhy / Josef Jíra
  •  / Váhy / Josef Jíra
  •  / Váhy / Josef Jíra

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně autorů popis a věnování, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1972x

Vyvolávací cena: