Čas na serveru 16:37:04

Josef Jíra
Velikonoce

Id: 78522

Velikonoce

  •  / Velikonoce / Josef Jíra
  •  / Velikonoce / Josef Jíra
  •  / Velikonoce / Josef Jíra
  •  / Velikonoce / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

zobrazeno: 5241x

Vyvolávací cena:

67 600

Příhozy: 81