Čas na serveru 22:15:07

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

Věštění

  •  / Věštění / Josef Jíra
  •  / Věštění / Josef Jíra
  •  / Věštění / Josef Jíra
  •  / Věštění / Josef Jíra

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7239x

Vyvolávací cena:
6 000

105 000

Účastníci: 19

Příhozy: 107