Čas na serveru 03:18:43

Josef Jíra
Větvičky barborek

Id: 190427

Větvičky barborek

  •  / Větvičky barborek / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole s datací 02, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování

zobrazeno: 1979x

Vyvolávací cena:
6 000

65 000

Příhozy: 54