Čas na serveru 07:37:02

Josef Jíra
Vítkov

Id: 230501

Vítkov

  •  / Vítkov / Josef Jíra
  •  / Vítkov / Josef Jíra
  •  / Vítkov / Josef Jíra
  •  / Vítkov / Josef Jíra
  •  / Vítkov / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám

zobrazeno: 7537x

Vyvolávací cena:

140 000

Příhozy: 77