Čas na serveru 01:53:52

Josef Jíra
Vjezd do Jerusaléma

Id: 340601

Vjezd do Jerusaléma

  •  / Vjezd do Jerusaléma / Josef Jíra

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

zobrazeno: 3909x

Vyvolávací cena:
3 800

115 000

Účastníci: 21

Příhozy: 98