Čas na serveru 17:05:39

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 202234

Vjezd do Jeruzaléma

  •  / Vjezd do Jeruzaléma / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 3598x

Vyvolávací cena:
1 800

14 500