Čas na serveru 02:52:58

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 230802

Vjezd do Jeruzaléma

  •  / Vjezd do Jeruzaléma / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:
1 800

12 000

Příhozy: 50