Čas na serveru 02:18:53

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 267503

Vjezd do Jeruzaléma

  •  / Vjezd do Jeruzaléma / Josef Jíra

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 58