Čas na serveru 06:39:47

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 267503

Vjezd do Jeruzaléma

  •  / Vjezd do Jeruzaléma / Josef Jíra

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 240x

Vyvolávací cena:

2020,10-1,05,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu