Čas na serveru 10:38:57

Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur

Id: 60616

Vzpomínka na Honfleur

  •  / Vzpomínka na Honfleur / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 6170x

Vyvolávací cena:
7 500

63 000

Příhozy: 48