Čas na serveru 02:19:30

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

Vzpomínka na Paříž

  •  / Vzpomínka na Paříž / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

zobrazeno: 4824x

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Účastníci: 20

Příhozy: 107